Mapa Krain

Zaznacz wybraną Krainę żeby dowiedzieć się jaką lekcję przygotował w niej Mistrz Menti dla twojego dziecka.

Mapa Krain
Ogród Mistrza Menti Kraina Cudów Początku Kraina Myśli Kraina Uczuć Kraina Zrozumienia Kraina Marzeń Kraina Trudów Kraina Akceptacji Kraina Bohaterów Uhonorowanie

Ogród Mistrza Menti

To tu wszystko się zaczyna, w ogrodzie Mistrza Menti. Dziecko poznaje Mistrza oraz magicznego Smoka Noodly oraz zdobywa wiedzę na temat programu i czekających go przygód oraz zagadek.

Kraina Cudów Początku

W pierwszej lekcji, na którą przeznaczamy 3 dni dziecko zapoznaje się z koncepcją samo akceptacji i miłości do samego siebie. To bardzo ważne zagadnienie, które rzeczywiście stanowi fundament pracy nad swoją inteligencją emocjonalną i umiejętnościami umysłowymi.

Kraina Myśli

W Krainie Myśli Mistrz Menti poprowadzi Twoje dziecko przez kolejny etap, lekcję na temat naszych myśli, ich rozumienia i opanowywania. Dziecko dowie się jak można sobie radzić z natarczywymi myślami oraz zacznie odkrywać, że nie jest swoimi myślami. To bardzo ważne, żeby nauczyć się jak wyłapywać nieświadome myśli, które wpływają na nasze samopoczucie i stan emocjonalny.

Kraina Uczuć

Dzięki lekcji w Krainie Emocji dziecko nauczy się, jak rozpoznawać, wyrażać i nazywać własne emocje oraz jak interpretować je w odniesieniu do sytuacji, w których się znalazło. To kolejny etap całego procesu, który ma na celu zwiększenie umiejętności umysłowych naszych pociech.

Kraina Zrozumienia

W lekcji 4 w Krainie Zrozumienia Twoje dziecko nauczy się jak sobie radzić z trudnymi emocjami, jak je przekształcać w inne oraz w jaki sposób wykorzystywać ruch i wyobraźnię do zmiany emocji. Poznanie i wytrenowanie tych umiejętności jest kluczowe dla równowagi i utrzymania dobrostanu umysłowego.

Kraina Marzeń

Pobyt w Krainie Marzeń to dla Twojego dziecka lekcja wyznaczania celów i realizacji marzeń. Dziecko dowie się jak dzięki pracy z wyobraźnią wspierać realizację swoich marzeń i jak budować w sobie wiarę w sukces swoich kroków.

Kraina Trudów

Dzięki lekcji w Krainie Trudów, dziecko nauczy się jak najlepiej podchodzić do problemów i jaki nawyk umysłowy jest w tym pomocny. Trening skupienia na rozwiązaniu, przyniesie w późniejszym życiu wiele korzyści dla młodego umysłu.

Kraina Akceptacji

W Lekcji 7 Mistrz Menti zabierze dziecko do Krainy Adaptacji, gdzie zmierzą się z wiedzą zwoju Kamiennej Rzeczywistości. Dziecko dowie się, że nie wszystko zależy od nas i czasem jedyną drogą jest droga akceptacji, co także wymaga treningu, siły i odwagi.

Kraina Bohaterów

W ostatniej lekcji 8 Adept przez 3 tygodnie będzie ćwiczył umiejętności bohatera rozwijając w sobie skupienie na umiejętnościach, których nie do końca jest pewny. To długa lekcja, która  wymaga solidnego treningu w poprzednich krainach i jest prawdziwym sprawdzianem.

Uhonorowanie

Na samym końcu nie może zabraknąć nagrody i przyjęcia Twojego Dziecka w poczet Wojowników Kung Mind Fu, czyli tych , którzy podążają drogą mistrzostwa w opanowaniu swojego umysłu. Aż łezka zakręci się w oku Mistrzowi Menti i Noodliemu, kto wie może i Twojemu Dziecku. Oczywiście nagrody będą także!